Velkosklad

Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava zdarma, nad 1 100 Kč!
Velkosklad Velkosklad Velkosklad Velkosklad Velkosklad Velkosklad Velkosklad

Velkosklad

Pokud jste společnost podnikající v oblasti retailu zdravých potravin a výživových doplňků nabízíme Vám možnost výhodného velkoobchodního odběru produktů, kterých jsme oficiálním výhradním dovozcem pro ČR:

 • vysoce kvalitních  bezlepkových moukových směsí a jiných bezlepkových výrobků Szafi Fitt a Szafi Free
 • suché plody

Rozšiřte sortiment pro své náročné zákazníky a kontaktujte nás: info@bibooms.sk nebo na tel. čísle: 00421905967235.

Těšíme se na spolupráci!

Biobooms s.r.o

www.biobooms.sk

 

 

VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY:

 • Podmínkou velkoobchodního odběru je předložení platného výpisu z obchodního rejstříku nebo Živnostenského listu. která opravňuje k prodeji zboží tohoto charakteru.
 • Zboží je možné objednávat: vyplněním objednávkového formuláře.
 • V případě, že odběratel je nucen zrušit objednávku ve velkoobchodě, musí tak učinit písemně, a to e-mailem nejpozději do 24 hodin.
 • Minimální hodnota nákupu je 3300 KČ bez DPH.
 •  Velkoobchodní ceny jsou aktuální ceny pro odběratele. BIOBOOMS s.r.o. poskytuje velkoobchodní slevy z doporučených maloobchodních cen na stránce firmy. Ceny ve velkoobchodním ceníku odpovídají aktuálním nákupním podmínkám velkoobchodu, skladové situaci, a rozsahu obchodní spolupráce s daným odběratelem. Firma BIOBOOMS s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu ceny na základě změny zákonů, nebo dodavatelských cen.
 • Úhrada je možná platbou předem. Prodávající vystaví a zašle kupujícímu zálohovou fakturu, na základě které kupující provede platbu (částka, variabilní symbol, číslo účtu se nachází na faktuře).
 • Platbu objednaného zboží je také možné uskutečnit hotovostní platbou a to při převzetí dobírkové zásilky od kurýra.
 • Zboží na území ČR zasíláme kurýrní službou GLS sro Kupující si může obstarat i svou vlastní přepravu, o čemž při objednávce informuje prodejce. Náklady na přepravu zboží hradí odběratel pokud není dohodnuto jinak.
 • Ceník expedičních služeb GLS, ceny přepravy jsou uvedeny s DPH
 • do 15 kg: 156 KČ
 • 15 kg - 30 kg: 189 KČ
 • nad 30 kg : 216 KČ
V poslední době si mnozí z nás uvědomují, do jaké míry ovlivňuje chemie náš život. Potraviny, oblečení, produkty denní potřeby, ale i životní prostředí jsou plné škodlivin. Pokud si vážíte své zdraví či zdraví svých blízkých, milujete přírodu a chcete opravdu žít kvalitně, jste tady správně. Bioprodukty, které Vám nabízíme jsou ideálním řešením pro ty, kteří se rozhodli upřednostnit alternativu přírody před syntetikou. Jsme důslední v jejich výběru a proto dbáme aby každý bioprodukt měl certifikát. Ten Vám zaručí výjimečnou kvalitu a nabízí jistotu, že dostanete produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii. Všechny certifikované bioprodukty jsou označeny symbolem organizace, která je certifikovala. Náš sortiment se neustále rozšiřuje a jeho portfolio tvoří biovýrobky renomovaných firem. Všechny patří k etickým výrobcům, dodržují princip fair trade a snaží se minimalizovat negativní dopad výrobního procesu na životní prostředí. Budeme velmi rádi, když se u nás porozhlédnete a věříme, že najdete to, co Vás zajímá nebo to, co potřebujete. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 0905 967 235, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Společně tak dokážeme udělat něco pro zdraví, relax či krásu, ale také pro přírodu a životní prostředí. Víme, že Váš domov je Váš svět. Váš eshop ...