Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava zdarma, nad 1 100 Kč!

Tina Varázs

Chcete přirozený způsob, jak udržet vaši pleť mladistvou a krásnou?


Známé je již po staletí, že kozí mléko v důsledku přirozených bohatých složek je jednou z nejzdravějších potravin.

Věděli jste že Kleopatra i císařovna Sisi se rádi koupali v kozím mléku, aby si uchovali své mládí a krásu?

Všeobecně známé je, že kozí mléko je méně alergenní než kravské mléko. Největším alergenům u dětí do tří let je kravské mléko. Na alergii většinou spouští Alfa s1 kasein, který je ve vysokých hladinách v kravském mléka, zatímco u kozího je ho o 89% méně.

Kozí mléko se vyznačuje bohatým obsahem vitamínů A, B, B2, B6, B12, C, D, E. minerálních látek, jako jsou: vápník, hořčík a draslík, mléčný protein. Je bohaté na vitamin E, který je nejlepším přítelem naší pokožky.

Chcete se zbavit nepříjemných kožních problémů?

Tak jste na pravém místě!

V malé manufaktuře Tina Varázs z čerstvého kozího mléka az přírodních materiálů ručně vyrábějí mýdla a krémy pro zdravou a krásnou pleť.

Při výrobě používají výhradně přírodní barviva, které mýdla obarví zemitými odstíny. Rovněž nepoužívají živočišné tuky, ropné margaríny, ale kvalitní přírodní oleje (olivový, kokosový, palmový, slunečnicový, avokádový a mandlový olej) a organické rostlinné výtažky a silice. Nepoužívají konzervační látky, protože mýdla vyrábějí raději v menších sériích, aby zbytečně nestály dlouhé měsíce, ale dostali se k Vám co nejdříve čerstvé.

S jejich výrobky dosáhly úžasné výsledky proti kožním ekzémům, akné, suché pokožce a navíc úspěšně léčí lupénku.

Je to vynikající přírodní prostředek, který pomáhá zpomalovat stárnutí, obnovovat pleť, udržovat vhodnou vlhkost pokožky, a dodávat jí potřebnou pružnost.

V poslední době si mnozí z nás uvědomují, do jaké míry ovlivňuje chemie náš život. Potraviny, oblečení, produkty denní potřeby, ale i životní prostředí jsou plné škodlivin. Pokud si vážíte své zdraví či zdraví svých blízkých, milujete přírodu a chcete opravdu žít kvalitně, jste tady správně. Bioprodukty, které Vám nabízíme jsou ideálním řešením pro ty, kteří se rozhodli upřednostnit alternativu přírody před syntetikou. Jsme důslední v jejich výběru a proto dbáme aby každý bioprodukt měl certifikát. Ten Vám zaručí výjimečnou kvalitu a nabízí jistotu, že dostanete produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii. Všechny certifikované bioprodukty jsou označeny symbolem organizace, která je certifikovala. Náš sortiment se neustále rozšiřuje a jeho portfolio tvoří biovýrobky renomovaných firem. Všechny patří k etickým výrobcům, dodržují princip fair trade a snaží se minimalizovat negativní dopad výrobního procesu na životní prostředí. Budeme velmi rádi, když se u nás porozhlédnete a věříme, že najdete to, co Vás zajímá nebo to, co potřebujete. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 0905 967 235, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Společně tak dokážeme udělat něco pro zdraví, relax či krásu, ale také pro přírodu a životní prostředí. Víme, že Váš domov je Váš svět. Váš eshop ...