Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava zdarma, nad 1 100 Kč!

Seventh Generation

SEVENTH GENERATION je legendární americká značka netoxické drogerie.

Jedna z nejstarších a největších značek netoxické drogerie a BIO drogerie na světě.

Soukromá americká společnost byla založena v roce 1988, v Burlingtone, ve státě Vermont.

Byla první společností, která hrdě mohla označit své spotřebitelské výrobky štítkem: USDA - Certified biobased.

Jsou průkopníky v oblasti společenské odpovědnosti, snažíc se o ekologicky šetrné produkty, od vývoje přes výrobu a použití až po jejich likvidaci.

Sedmá generace od začátku formulovala svůj závazek: "vyrábět výhradně čistší a ekologičtější výrobky".

Hluboké přesvědčení, že je důležité, aby existoval standard pro firemní odpovědnost ve Spojených státech vysílá jasný signál pro ostatní společnosti, že se jedná v tomto směru o skutečné, autentické, a důležité úsilí.

Trvalé úsilí o snížení dopadu produktů na životní prostředí, jakož i důraz na bezpečnost, se přenáší i do vytvoření a udržování dodavatelského řetězce. Cílem je dosažení kulturní změny v chování spotřebitelů a podnikatelské etiky.

V důsledku silné víry účinkem informací změnit svět, jsou přesvědčeni, že jejich povinností je, aby se stanovily pravidla na to, aby každý více dbal na způsob podnikání, aby podnikatelské subjekty jednaly jako partneři i ve vztahu ostatním účastníkům trhu, na to aby vytvořily lepší budoucnost pro celou planetu.

Mottem Sedmé generace je "V každém našem uvažování, musíme vzít v úvahu vliv našich rozhodnutí na nejbližších sedm generací".

 

Sedmá generace zaměřuje svůj marketing na vývoj produktů za účelem udržitelnosti a zachování přírodních zdrojů, použití recyklovatelných, znovu použitelných materiálů v biologicky odbouratelném obalu. Ve svých produktech používají materiály na rostlinné bázi, bez přísad, fosfátů a chlóru.

Ingredience použité ve výrobcích, jako čistící prostředek na mytí nádobí, prací prostředky, čističe pro domácnost, kosmetické výrobky sloužící k péči o ženy, jsou bezpečné pro životní prostředí a nemají za následek chronické zdravotní rizika. Při výrobě papírových produktů používají pouze recyklovaný papír, bez použití bělidla.

Společnost doporučuje spotřebitelům, aby se podílely na jejich úsilí zachránit planetu. Zelené tipy, nápady pro lepší výrobky a názory na stávající produkty jsou aktivní sdíleny zákazníky prostřednictvím internetových stránek. Každý spotřebitel se použitím výrobku stará o to, aby šetřil přírodní zdroje a snižoval znečištění životního prostředí.

V poslední době si mnozí z nás uvědomují, do jaké míry ovlivňuje chemie náš život. Potraviny, oblečení, produkty denní potřeby, ale i životní prostředí jsou plné škodlivin. Pokud si vážíte své zdraví či zdraví svých blízkých, milujete přírodu a chcete opravdu žít kvalitně, jste tady správně. Bioprodukty, které Vám nabízíme jsou ideálním řešením pro ty, kteří se rozhodli upřednostnit alternativu přírody před syntetikou. Jsme důslední v jejich výběru a proto dbáme aby každý bioprodukt měl certifikát. Ten Vám zaručí výjimečnou kvalitu a nabízí jistotu, že dostanete produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii. Všechny certifikované bioprodukty jsou označeny symbolem organizace, která je certifikovala. Náš sortiment se neustále rozšiřuje a jeho portfolio tvoří biovýrobky renomovaných firem. Všechny patří k etickým výrobcům, dodržují princip fair trade a snaží se minimalizovat negativní dopad výrobního procesu na životní prostředí. Budeme velmi rádi, když se u nás porozhlédnete a věříme, že najdete to, co Vás zajímá nebo to, co potřebujete. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 0905 967 235, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Společně tak dokážeme udělat něco pro zdraví, relax či krásu, ale také pro přírodu a životní prostředí. Víme, že Váš domov je Váš svět. Váš eshop ...